Základné info o popups

Popups
Moderné vyskakovacie formuláre tzv. popups v dnešnej dobe proste letia. Používajú sa na "zber" nových potencionálnych zákazníkov alebo získavanie nových odberateľov (v angličtine subscribers) vašich noviniek (v angličine newsletters). Popups sú neodeliteľnou súčasťou dnešného webu a ich zobrazenie na webovej stránke sa viaže na nejakú udalosť ako napr. pri naloadovaní určitej webovej stránky, pri pokuse o odídenie návštevníka z určitej webovej stránky, pri scrollovaní, pri nečinnosti návštevníka na webovej stránke, ... . Zvyčajne je možné pri vložení kódu popups na web nastaviť oneskorenie, kedy sa má popup zobraziť; platnosť cookies alebo zobrazenie popups pri každej návšteve webovej stránky, prípadne po niekoľkých dňoch od poslednej návštevy určitej webovej stránky. Dôležitou súčasťou popups je možnosť nastaviť ďakovné popup (v angličtine thanksgiving popups) a hlavne následné spracovanie údajov, ktoré poskytol návštevník, ktorý sa rozhodol odoberať vaše novinky alebo získať bližšie informácie o vašich produktoch. Ideálne je (v prípade tisícov vašich kontaktov), keď tieto dáta návštevníka (zvyčajne emailová adresa a meno) putujú z popup priamo do email marketingového automatu, pomocou ktorého dokážete realizovať profesionálny email marketing a ktorý je prepojiteľný cez API s najväčšími poskytovateľmi email marketingových služieb ako napr. Amazon SES, Mailchimp, Aweber, Salesmanago, ... . Každý administrátor webových stránok určite privíta jednoduchú implementáciu popups na web, ich "lákavý" dizajn, vďaka ktorému dostanú predávané produkty akýsi ďalší rozmer, či obal. Veľkou výhodou je samozrejme aj jednoduché kreovanie takýchto pekne dizajnovaných popups, prípadne ich modifikácia.

Popup
Ku každému webhostingovému účtu je nášmu zákazníkovi automaticky priradený aj SSL certifikát, email marketingový automat s možnosťou napojenia cez API na hlavných svetových hráčov ako sú napr. Mailchimp, Aweber, Amazon SES, Salesmanago a ďalší, a tiež systém na jednoduché generovanie parádnych popups, ktoré sú cez API prepojené práve s týmto email marketingovým automatom. Náš systém na generovanie popups obsahuje bohatú knižnicu už vytvorených popups a umožňuje aj jednoducho priradiť thanksgiving popup. Vyskúšajte Demo popup účet kliknutím na button nižšie a navštívte v hlavnom menu po nalogovaní položku Layered Popups a nazrite cez položku Popup Library do knižnice hotových popups, ktoré si môžete následne ľahko upraviť podľa vašich potrieb a dizajnových predstáv.

Vyskúšať DEMO popups účet

Kliknutím na tlačidlo nižšie si môžete vyskúšať Demo popups účet so vstupnými údajmi - používateľské meno: test, heslo: test123.