Web & webové šablóny

Vyberte si jednu z našej ponuky moderných a responzívnych webových šablón a minimalizujte náklady na zriadenie a administráciu vášho webu.

#1 Topdeal

Šablóna Topdeal je šablónou systému JOOMLA a pochádza z produkcie Smartaddons. Je založená na HELIX 3 frameworku, ktorý okrem iného umožňuje pohodlným spôsobom vložiť javascriptový kód do webovej stránky. Jej súčasťou je aj čoraz viac populárnejší SP page builder a YT Shortcodes, pomocou ktorých sa stáva tvorba webových stránok a ich administrovanie doslova hračkou. Kliknutím na obrázok nižšie si môžete šablónu prezrieť v demo režime. Šablóna Topdeal je eshopovou šablónou založenou na Joomshoppingu.

Šablónu Topdeal vám môžeme nainštalovať, upraviť podľa vášho želania a implementovať váš grafický a textový obsah. Cena za kompletný e-shop založený na tejto šablóne vrátane webhostingu na 1 rok s SSL certifikátom, nastavenia zberných formulárov, nastavenia email marketingového automatu a zaškolenia do administrovania je 597.- EUR. V cene je aj inštalácia helpdesku pre admina, inštalácia správcu maskovaných affiliate linkov so štatistikou ich trakovania, affilate multilevel systém (kompletný systém pre váš affiliate program vrátane generovania affiliate linkov pre vašich publisherov, provízny systém, ... ), nastavenie blogu, základnej SEO, Google Analytics, Google Search Console, Google Map, Facebook pixela (tzv. custom audience pixel), ... .
Objednať E-shop Topdeal
webová šablóna Joomla, Joomshaper, Helix framework, SP page builder, YT Shortcodes, Smartaddons

#2 Coolpro

Šablóna Coolpro je šablónou systému JOOMLA a pochádza z produkcie Smartaddons. Je založená na HELIX 3 frameworku, ktorý okrem iného umožňuje pohodlným spôsobom vložiť javascriptový kód do webovej stránky. Jej súčasťou je aj čoraz viac populárnejší SP page builder a YT Shortcodes, pomocou ktorých sa stáva tvorba webových stránok a ich administrovanie doslova hračkou. Kliknutím na obrázok nižšie si môžete šablónu prezrieť v demo režime. Šablóna Coolpro je eshopovou šablónou založenou na K2store.

Šablónu Coolpro vám môžeme nainštalovať, upraviť podľa vášho želania a implementovať váš grafický a textový obsah. Cena za kompletný e-shop založený na tejto šablóne vrátane webhostingu na 1 rok s SSL certifikátom, nastavenia zberných formulárov, nastavenia email marketingového automatu a zaškolenia do administrovania je 597.- EUR. V cene je aj inštalácia helpdesku pre admina, inštalácia správcu maskovaných affiliate linkov so štatistikou ich trakovania, affilate multilevel systém (kompletný systém pre váš affiliate program vrátane generovania affiliate linkov pre vašich publisherov, provízny systém, ... ), nastavenie blogu, základnej SEO, Google Analytics, Google Search Console, Google Map, Facebook pixela (tzv. custom audience pixel), ... .
Objednať E-shop Coolpro
webová šablóna Joomla, Joomshaper, Helix framework, SP page builder, YT Shortcodes, Smartaddons

#3 Rhino

Šablóna Rhino je šablónou systému JOOMLA a pochádza z produkcie Joomshaper. Je založená na HELIX 3 frameworku, ktorý okrem iného umožňuje pohodlným spôsobom vložiť javascriptový kód do webovej stránky. Jej súčasťou je aj čoraz viac populárnejší SP page builder Pro od Joomshaper a YT Shortcodes od Smartaddons, pomocou ktorých sa stáva tvorba webových stránok a ich administrovanie doslova hračkou. Kliknutím na obrázok nižšie si môžete šablónu prezrieť v demo režime.

Šablónu Rhino vám môžeme nainštalovať, upraviť podľa vášho želania a implementovať váš grafický a textový obsah. Cena za kompletný webovú stránku založenú na tejto šablóne vrátane webhostingu na 1 rok s SSL certifikátom, nastavenia zberných formulárov, nastavenia email marketingového automatu a zaškolenia do administrovania je 497.- EUR. V cene je aj inštalácia helpdesku pre admina, inštalácia správcu maskovaných affiliate linkov so štatistikou ich trakovania, nastavenie Google Analytics, Google Map, Facebook pixela (tzv. custom audience pixel), blogu a základnej SEO.
Objednať Rhino
webová šablóna Joomla, Joomshaper, Helix framework, SP page builder

#4 Megadeal

Šablóna Megadeal je šablónou systému JOOMLA a pochádza z produkcie Joomshaper. Je založená na HELIX 3 frameworku, ktorý okrem iného umožňuje pohodlným spôsobom vložiť javascriptový kód do webovej stránky. Jej súčasťou je aj čoraz viac populárnejší SP page builder Pro od Joomshaper a YT Shortcodes od Smartaddons, pomocou ktorých sa stáva tvorba webových stránok a ich administrovanie doslova hračkou. Kliknutím na obrázok nižšie si môžete šablónu prezrieť v demo režime. Šablóna Megadeal je eshopovou šablónou založenou na Virtuemarte.

Šablónu Megadeal vám môžeme nainštalovať, upraviť podľa vášho želania a implementovať váš grafický a textový obsah. Cena za kompletný e-shop založený na tejto šablóne vrátane webhostingu na 1 rok s SSL certifikátom, nastavenia zberných formulárov, nastavenia email marketingového automatu a zaškolenia do administrovania je 597.- EUR. V cene je aj inštalácia helpdesku pre admina, inštalácia správcu maskovaných affiliate linkov so štatistikou ich trakovania, affilate multilevel systém (kompletný systém pre váš affiliate program vrátane generovania affiliate linkov pre vašich publisherov, provízny systém, ... ), nastavenie blogu, základnej SEO, Google Analytics, Google Search Console, Google Map, Facebook pixela (tzv. custom audience pixel), ... .
Objednať E-shop Megadeal
webová šablóna Joomla, Joomshaper, Helix framework, SP page builder, YT Shortcodes, Smartaddons

#5 Shopin

Šablóna Shopin je šablónou systému JOOMLA a pochádza z produkcie Joomshaper. Je založená na HELIX 3 frameworku, ktorý okrem iného umožňuje pohodlným spôsobom vložiť javascriptový kód do webovej stránky. Jej súčasťou je aj čoraz viac populárnejší SP page builder Pro od Joomshaper a YT Shortcodes od Smartaddons, pomocou ktorých sa stáva tvorba webových stránok a ich administrovanie doslova hračkou. Kliknutím na obrázok nižšie si môžete šablónu prezrieť v demo režime. Šablóna Shopin je eshopovou šablónou založenou na J2store module.

Šablónu Shopin vám môžeme nainštalovať, upraviť podľa vášho želania a implementovať váš grafický a textový obsah. Cena za kompletný e-shop založený na tejto šablóne vrátane webhostingu na 1 rok s SSL certifikátom, nastavenia zberných formulárov, nastavenia email marketingového automatu a zaškolenia do administrovania je 597.- EUR. V cene je aj inštalácia helpdesku pre admina, inštalácia správcu maskovaných affiliate linkov so štatistikou ich trakovania, affilate multilevel systém (kompletný systém pre váš affiliate program vrátane generovania affiliate linkov pre vašich publisherov, provízny systém, ... ), nastavenie blogu, základnej SEO, Google Analytics, Google Search Console, Google Map, Facebook pixela (tzv. custom audience pixel), ... .
Objednať E-shop Shopin
webová šablóna Joomla, Joomshaper, Helix framework, SP page builder